logotype

Hakkımızda

Tam adı "Odak Elektrik Taahhüt İnşaat Turizm Gıda Kırtasiye Matbaacılık ve Taşımacılık Ticaret Ltd. Şti."dir.

Ankara’da elektrik malzemeleri sektörünün ortaya çıktığı sıralarda Sayın Hamdullah Odabaşı tarafından kurulmuştur. Odak Elektrik, Ankara Sanayi Caddesi’nde sektörün oluşumuna katkıda bulunmuş ve  Ankaralıların ve çevre illerdeki vatandaşlarımızın elektrik malzemesi ihtiyacını karşılamak için çalışmıştır.

Yaklaşık 40 yıldır sektörde olan Odak Elektrik, günümüzde Sayın Ali İhsan Odabaşı önderliğinde bir taahhüt ve limited şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Odak Elektrik, yılların verdiği birikimi, genç ve devingen kadrosuyla işleyerek kaliteli hizmetini daha uzun yıllar boyunca sunmayı amaçlamaktadır.

Müşteriler, Odak Elektrik’te elektrik malzemeleri ihtiyaçlarını karşılamanın yanısıra elektrik işleri ile ilgili çözümler de elde etmektedirler. Odak Elektrik’te ihtiyaç duyulan malzeme hakkında fikir almakla beraber montaj ve çeşitli elektrik işleri için de destek bulmak mümkündür.

Gururla anılan onca yılın ardından Odak Elektrik, siz değerli müşterilerin de desteğiyle elektrik malzemeleri piyasasında bir çınar olarak varolmaya devam edecektir. Her türlü elektrik malzemesi ihtiyacı için Odak Elektrik’in sıcak ve güven veren mekanını ziyaret edebilirsiniz.